Galatasaray – Trabzonspor Maçına Özel Freebet!

Etkinliğimiz Galabet Telegram adresimiz üzerinden yapılacaktır. Benzer etkinliklerden yararlanmak için Telegram adresimizi takip edebilirsiniz.

Galatasaray – Trabzonspor maçına özel 21.04.2021 Çarşamba günü üye olup yatırım gerçekleştiren her üyemize %100 Freebet fırsatı!
Freebet ödüllerinin aktarım sonrası kullanımında herhangi bir çevrim, yatırım şartı ve kazanç sınırı bulunmamaktadır. Kazanmış olduğunuz freebetleri hesabınıza eklenmesi ile hemen kullanabilirsiniz.

Ayrıca tüm yeni oluşturulacak üyelere özel Promosyon kodu guneozelfreebet şeklindedir, Bonurlar>Promosyon Kodu alanına yapıştırarak faydalanabileceksiniz.

güne özel freebet, telegram etkinliği, galabet freebet, Galatasaray – Trabzonspor  Maçına Özel Freebet!

Telegram Etkinliği Kural ve Şartları

Freebet kazanmak için,
1. Galatasaray – Trabzonspor maçına özel 21.04.2021 Çarşamba günü üye olup yatırım gerçekleştiren her üyemiz %100 Freebet kazanacaktır.
2. Promosyon kodu guneozelfreebet şeklindedir, Bonurlar>Promosyon Kodu alanına yapıştırarak faydalanabileceksiniz.
3. Ayrıca, tüm yeni üyelerimize Galatasaray – Trabzonspor maçının ilk 45 dakikasında promosyon kodu ile ilk 100 üyemizin hesabına 25 FREEBET tanımlanacaktır.
4. İkinci 45 dakikada yine promosyon kodu ile ilk 100 üyemizin hesabına da 25 FREEBET aktarılacaktır.
5. Freebetten yararlanmak için 21.04.2021 Çarşamba günü saat 19:00’da oynanacak Kazandığınız freebeti en az 3’li kombine, her seçiminiz için minimum 1,60 oran ile kullanabilirsiniz.

6. Freebet etkinlik sonrası 7 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan Freebetler bu tarihten sonra geçersiz sayılacaktır.
7. Bu etkinlik 21.04.2021 09:00 tarihinde başlayıp, 21.04.2021 23:59’da sona erecektir.
8. Kazanmış olduğunuz freebet diğer promosyonlar ile birleştirilememektedir.
9. Ödül yükleme süreci zarfında Canlı Yardım hattını ve Instagram uygulamalarındaki DM kısmını meşgul etmemeniz gerekmektedir.
10. Galabet bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*