Galabet’te 25 Kişiye 25 TL Bonus !

ÖZEL ERKEN LANSMAN TARİHİ İLE STARLIGHT PRINCESS İLK 25 KİŞİYE 25 TL BONUS KAZANMA FIRSATINI KAÇIRMA!

Sitemizde minimum 1 adet yatırımı olan ilk 25 üyemize, kazanç sınırı ve çekim sınırlandırması olmadan Pragmatic Play sağlayıcısı Starlight Princess oyunu özel 25 TL Bonus.

ÇEVRİM ŞARTI VE KURALLAR

Promosyondan faydalanmak için, sitemizin ”Bonuslar” alanında yer alan ”Promosyon kodu” bölümüne “starlight” kodunu yazarak bonusunuzu aktif edebilirsiniz.

Almış olduğunuz bonusunuz  Pragmatic Play sağlayıcısı Starlight Princess oyunu özel kullanabilirsiniz.Bonus 15.09.21 00:00 itibari ile başlayacak 16.09.21 23:59 ile sona erecektir.

GENEL BONUS KURALLARI

Bonus alarak kural dışı faaliyetlerde bulunan hile yaptığı tespit edilen üyelere Galabet hiçbir mazeret belirtmeksizin kullanıcı hesaplarını kapatarak hesaplarını bloke etme yetkisine sahiptir.

 Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı e-mail hesabını, aynı telefon numaraları vb. gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile fertlerinden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “Galabet” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suiistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.

Galabet bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

Galabet Genel Bonus Kuralları bu promosyon için geçerlidir.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*