DERBİLER GÜNÜ MAÇ SONUCU TAHMİN ETKİNLİĞİ

Kurallar ve Şartlar;

Free bet ödüllerinin aktarımı sonrası kullanımında herhangi bir çevrim, yatırım şartı ve kazanç sınırı bulunmamaktadır. Kazanmış olduğunuz freebetleri hesabınıza eklenmesi ile hemen kullanabilirsiniz.

Freebet kazanmak için,

24.10.2021 günü oynanacak

17:15 Barcelona – Real Madrid

17:45 Ajax – PSV Eindhoven                                    

18:30 Manchester United – Liverpool                                   

19:00 Roma-Napoli

21:45 İnter – Juventus;

Maçlarının sonucunu doğru tahmin etmeniz ve tahminlerinizi Etkinlik tweetinin altına #DünyaDerbileriGalada  #GalaOranlarSendenYana taglerini ekleyerek yorum olarak paylaşmanız gerekmektedir.

Katılımcılar her doğru maç sonucuna 20 Free bet kazanacaktır. Toplamda en fazla 5 maç doğru sonucu ile 100 Free bet kazanılabilecektir.

Free Bet kullanımı 2 maç en az 1,60 Oran olmalıdır.

Freebet ödüllerinden yararlanmanız için 01 Ocak 2021’den itibaren en az 1 adet, minimum 50 (elli) TL yatırımınız bulunması ve son işleminizin sosyal medya, deneme veya şans bonusu olmaması gerekmektedir.

Profil onayı olmayan kullanıcılar bu etkinlikten faydalanamaz.

Bu etkinlik, 24.10.2021 12:00-17:15 saatleri arasında gerçekleşecektir. Ödül aktarımı etkinlik süresinin bitiminden itibaren 25.10.2021 Pazartesi günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

Freebet ödüllerinden yararlanmak için Twiter adresimizi takip etmenizi rica ederiz.

Kazanmış olduğunuz freebet diğer promosyonlar ile birleştirilememektedir.

Ödül yükleme süreci zarfında Canlı Yardım hattını ve Instagram uygulamalarındaki DM kısmını meşgul etmemeniz gerekmektedir.

Galabet bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*